• Vianočné prianie

• So zimou Vianoce prichádzajú, radosť do detských očí prinášajú. Prežite ich v kruhu blízkych duší, nech láska a šťastie z Vás srší.

Krásne prežitie Vianočných sviatkov v kruhu rodiny.

• E-shop so školským oblečením

• Krásny deň všetkým,

máme pre Vás skvelé prekvapenie!

Do školy prichádza nová školská kolekcia a ste to práve Vy, kto rozhodne o jej podobe!

Hlasujte do 20.12. o tom, ktorý z trojice motívov sa Vám páči najviac.

Víťazný motív potom použijeme na vytvorenie celej kolekcie, kde nájdete nielen mikiny ale aj tričká, čapice, batohy a ďalšie kúsky v rôznych farbách :-)

Hlasovať môžete tu: https://schoolsunited.cz/hlasovani/d834e41e

• Z kláštorských lavíc

• V tomto školskom roku začal školský parlament v spolupráci s pani učiteľkami z tímu kreativita vydávať školský občasník. Tento občasník odráža život školy. Prispievajú doň učitelia aj žiaci. Vychádzať bude vždy druhý týždeň v mesiaci a plánuje zachytávať aktivity, súťaže a dianie z predchádzajúceho mesiaca.

Touto cestou sa chceme poďakovať všetkým, ktorí sa spolupodieľajú na tvorbe občasníka.

Tiež pani riaditeľke, vďaka ktorej novembrové číslo dnes dostal každý jeden žiak.

PS: Od budúceho čísla si budete môcť občasník zakúpiť za symbolickú cenu. Viac sa dozviete čoskoro.

PS: Budeme sa tešiť každému príspevku či fotografii od Vás. Takže píšte a posielajte na kreativita@zsklastor.sk, alebo remenova@zsklastor.sk

Septembrové číslo Obcasnik_-_september.pdf

Októbrové číslo Obcasnik_-_oktober.pdf

Novembrové číslo Obcasnik_-_november.pdf

• Vianočné trhy

• Milí rodičia, starí rodičia a priatelia školy, príďte si spoločne s nami užiť predvianočnú atmosféru na Vianočné trhy.

Kedy a kde: 13.12.2023 od 15:00 do 18:00 v priestoroch základnej školy.

Tešiť sa môžete na príhovor, koledy, stánky, remeslá, občerstvenie (punč, čaj, káva), foto-kútik  a veľa, veľa iného ...

Tešíme sa na Vás !

• Základná škola Františka Hrušovského, Kláštor pod Znievom
          • škola: +421 43 4933121 mobil: 0904 342 928 školská jedáleň: 043/5526068 školský klub detí: 043/4933121 mobil: 0951 474 131