Milí žiaci, vážení rodičia,
chceli by sme Vám oznámiť, že pre vaše deti pripravujeme MDD, deň plný zábavy, pohybu a oddychu. Takže v pondelok, 1. júna 2026 sa neučíme 😊.
Veľkou novinkou a lákadlom budú spoločné raňajky, kde na každého čaká sladké i slané prekvapenie v podobe palaciniek, hot dogov, ovocia a nápojov. Počas celého dopoludnia si budete môcť užívať rôzne športové a tvorivé stanovištia, pri ktorých si určite nájdete nových kamarátov. Alebo len tak oddychovať.
K dispozícii bude aj bufet „žiaci pre žiakov“, kde si môžete niečo dobré zakúpiť.
Samozrejme, nebude chýbať ani obľúbený popcorn, či cukrová vata, ktoré budete mať zadarmo.
Dôležitá informácia: Hoci sme pôvodne plánovali aktivity vonku, pre nepriaznivé počasie sme všetky pripravené aktivity presunuli do vnútorných priestorov školy. Nemusíte sa však obávať, bude nám o to útulnejšie a veselšie!
Veríme, že si tento deň všetci naplno užijete. Tešíme sa na vás!
Motto: „Spolu sa zabavíme, nové priateľstvá vytvoríme.“