Aj našim tretiakom učarovala rôznofarebná stavebnica Lego, ale z dôvodu veľkého počtu prihlásených žiakov, nemohol byť krúžok otvorený pre všetkých.
A tak sa pár obetavých mamičiek rozhodlo, že nenechá tretiakov sklamaných a po dohovore s vedením školy sa chytili ťažkej úlohy, že deťom farebné kocky na krúžok zoženú. Pomohlo im vedenie rodičovského združenia a dobrí priatelia, ktorí prispeli nielen kockami, ale aj finančne.
Vďaka nim mohol byť dnes, 25.9. krúžok otvorený, aj pre žiakov tretieho ročníka. Aj keď malých legových kociek nie je ešte mnoho, žiakom dnes pri skladaní žiarili očká od radosti a chceli by sa všetkým darcom poďakovať. Zároveň prosia všetkých "veľkáčov", ktorí sa už s legom nehrajú a kocky sa im doma povaľujú v kúte, či by im ich na krúžok nepodarovali. Vopred všetkým veľmi pekne ĎAKUJEME! :) /Napísala: Mgr. D. Horníková/
