Žiaci 7. a 8. ročníka sa zúčastnili prednášky, ktorá bola venovaná téme domáceho násilia. Do našej školy prišli pracovníčky z krízového centra Žena v tiesni Mgr. Marcela Svitáčová a Mgr. Nikola Cervanová. Zaujímavou a hlavne poučnou diskusiou objasnili deťom problematiku domáceho násilia, ktoré je neustále negatívnou súčasťou života v našej spoločnosti. Foto




.gif)

