Od 23.-30.septembra, sme sa zúčastnili Európskeho týždňa športu, kde hlavnou témou kampane bolo „#BeActive“, ktorá má nabádať k pohybu, a to nielen počas Európskeho týždňa športu, ale po celý rok. So žiakmi sme sa športu venovali nielen na hodinách telesnej výchovy, ale aj počas prestávok, mali sme tanečné piatky, športovali sme aj v školskom klube deti. Za našu účasť v tejto kampani nám prišlo poďakovanie za účasť a podporu aktivít od Národného športového centra.
