Sedem žiakov našej školy sa aj napriek zlej predpovedi počasia vybralo reprezentovať ju v atletike do Turian. Natrénované moc nemali, pretože tohtoročné počasie to nedovolilo. Ale odhodlanie dosiahnuť čo najlepšie výsledky mali všetci. A veru, podarilo sa! Michal Páleš, žiak 4.A triedy, získal prvé miesto zo všetkých zúčastnených chlapcov. Spolu ich bolo 88. Michalovi gratulujeme. Našu školu pekne reprezentovali: Magdaléna Kubačková, Rebeka Machovčáková, Paulína Mizerová, Miroslav Pauček, Martin Sádecký a Juraj Kováčik. Ďakujeme. Foto.
