Dňa 25.4.2013 sa uskutočnil 1.ročník súťaže MISS ŠKD. Na toto exkluzívne podujatie sa deti z klubu pripravovali už dlhšie, aby všetko dobre vypálilo. Do krásne vyzdobenej triedy nastúpilo 8 finalistiek, aby si navzájom zmerali svoje schopnosti v štyroch súťažných disciplínach: 1.Rozhovor o sebe, 2.Talent – kreslenie, spev, tanec, recitácia, 3.Vedomosti – všeobecná rozhľadenosť, 4.Módna prehliadka. So súťažou sa popasovali ako skutočné dospeláčky a potvrdili, že majú naozaj talent. Odborná porota vybrala tie najšarmantnejšie a dekorovala ich korunkou, šerpou a kvetmi. Víťazná MISS – Pajka Mizerová zasadla do kráľovského kresla, aby si užila slávy. Prvá vicemiss Peťka Paulínyová a druhá vicemiss Zojka Lettrichová si stali po jej boku. Všetci finalisti boli odmenení krásnymi darčekmi a sladkosťami. Poďakovanie patrí dievčatám z PASA Turč.Teplice – Aďke a Monike, ktoré boli súťažiacim poradkyňami, stylistkami a pretvorili priestory ŠKD na slávnostnú sieň. Súťaž sa skončila a dievčatá zaspávali s úsmevom na tvári, veď sa stali „celebritami“ školy. A asi najviac jedna súťažiaca – Renátka Cádriková. Alebo, žeby to bol náš René Cádrik? Už dnes sa všetci tešíme na 2.ročník súťaže – MISS ŠKD 2014. Foto